Вітаю Вас на своєму блозі! Запрошую до співпраці та обміну досвідом!!!

пʼятниця, 25 березня 2016 р.

Літній час

Перехід на літній час в 2016 році в Україні відбудеться в останню неділю березня – 27 числа. В ніч з суботи, 26 березня, на неділю, 27 березня, о 3 годині ночі українці пересунуть стрілки годинника на годину ВПЕРЕД.
Як підготувати свій організм до змін, розповіла лікар-невропатолог.
Щоб адаптуватися легше, дотримуйтеся наступних порад:
· Економте сили, відмовтеся від усього, що забирає у вас енергію.
·  Намагайтеся поступово засипати на годину раніше. Організм буде чинити опір, тому протягом місяця щодня на 15 хвилин пересувайте час засинання. Почніть зараз і завершити через два тижні після переведення годинників.

·    Замініть звичайну каву на каву без кофеїну, на трав'яні або фруктові чаї.
·   Намагайтеся не перевантажувати себе в спортзалах. Краще плавайте, ходіть пішки, і займайтеся гімнастикою.
·   Будь-які голодування або дієти - це величезна втрата енергії для організму. Тому харчуйтеся правильно.
·     Коли стемніло, знижуйте свою активність і лягайте спати за годину до півночі.
Як підготувати дитину до переведення годинників
·    Слідкуйте, щоб ваш малюк лягав спати вчасно. Покажіть це йому на власному прикладі. Інакше діти не навчаються.
·    Поясніть, що у нас всередині є годинники, які ввечері просять нас до ліжечка, а вранці радісно звуть прокидатися.
·    Покажіть дитині, що ви щасливі в цей період, і вони будуть щасливі.
Два рази на рік стрілки годинників переводяться на годину в більш ніж 100 країнах світу. В останню неділю березня – на годину вперед, а в останню неділю жовтня – на годину назад. Це необхідно для того, щоб наблизити адміністративний час до сонячного. 20 вересня 2011 за постанову про зміну порядку обліку часу в Україні проголосували 266 народних депутатів, таким чином Верховна рада України постановила встановити з 27 березня 2011 року на території Україні час другого часового поясу з додаванням однієї години, скасувавши цим перехід на зимовий час в жовтні 2011 року, відповідно і наступний за цим перехід на літній час.
18 жовтня 2011 Верховна Рада Україна передумала і прийняла постанову «Про визнання такої, що втратила чинність, постанови Верховної Ради України« Про зміну порядку обчислення часу на території України», за це рішення проголосували 295 народних депутатів з 349 зареєстрованих в цей день у сесійній залі. Новою постановою визнається, що постанова від 20 вересня 2011 втратила чинність, також запропоновано уряду протягом одного місяця з дня набрання чинності нової постанови внести на розгляд Верховної Ради проект закону про порядок обчислення часу на території України. З цього випливає, що перехід на літній час в Україні відбудеться в звичайному режимі.

Немає коментарів:

Дописати коментар